Garanti ve İade Koşulları

Satılan ürün, SATICI/SAĞLAYICI tarafından 2(iki) sene boyunca garanti kapsamındadır. ÜRÜN’de üretici kaynaklı bir ayıp olduğunun tespiti halinde SATICI/SAĞLAYICI, garanti süresi içerisinde talebin kendilerine iletildiği tarihten itibaren yasal sürelerde sorunu çözmeyi taahhüt eder.

Ürünlerin Kullanım Koşulları'na aykırı kullanımı söz konusu olmadığı her durumda Temiz Concept Garantisi geçerlidir. Örneğin çok beğenerek aldığınız mermer masanın ayaklarında ağırlığa bağlı bir eğilme fark ettin, talebinizi iletirsen hemen incelemeye alınıp gerekli işlemler yapılır. Fakat itme-çekme gibi zorlayıcı hareketlerden doğan sorunlar, kullanıcı hatası olarak değerlendirilir ve Temiz Concept Garantisi kapsamına girmez.

Ürünle ilgili teslimattan sonra problem yaşarsanız, sorunun anlaşılması için uygun olan ürün fotoğrafını ya da videosunu çekerek sipariş numarasıyla birlikte 0535 335 0222 numarası üzerinden satış temsilcilerimizle birlikte talep oluşturabilirsiniz. Talebiniz incelenip sonucu size yine e-mail yolu ile iletilecektir.

Satın aldığınız ürününün beyan ettiğin adrese tesliminden sonra, ürünün bir başka adrese taşınması veya yerinin değiştirilmesinden kaynaklı herhangi bir kusur ve/veya hasar meydana gelmesi; kullanım hatasından kaynaklanan kusur ve/veya hasarlardır. Bu durumlarda üründeki bu kusurlar garanti kapsamı dışında kalacaktır. Ayrıca, Temiz Concept yetkilileri dışında onarım/tadilat yapılması veya Temiz Concept tarafından temin edilmeyen bir yedek parça kullanılması halinde ürün garanti kapsamından çıkmaktadır. Ürünün kullanım koşullarına uygun olacak şekilde kullanılmaması durumunda, üründe oluşabilecek parça gereksinimi, ürün değişimi veya onarım süreci ücretli olacaktır.

İade Şartları ;

Kişiye özel kumaş değişikliği, ayak rengi değişimi, ölçü değişikliği, köşe yönü değişimi vb. gibi durumlar varsa ürün özel sipariş olarak üretilmektedir iade alınamamaktadır.Hijyen kuralları gereği yatak yastık vb. bu tarz ürünlerin iadesi alınamamaktadır.

Demonte olarak gelen kurulumunu; ekiplerimizin ya da müşterimizin yaptığı ürünler de iade alınamamaktadır.

Evinize ölçüsü uymadığı için iade, iade şartlarımız dışındadır. Ürün ölçülerini sitemizde belirtiyoruz, Lütfen ürünü satın almadan önce, ürün ölçülerine göre, odanıza sığar mı, apartmanınızda taşınabilir mi, kapıdan geçer mi gibi kontrolleri sipariş vermeden önce yapmanızı rica ediyoruz.