Kalite Politikamız

Temiz Concept olarak, müşterilerimize en yüksek kalitede mobilya ve hizmetler sunmaya kendimizi adadık. Onların beklentilerini aşmaya kararlıyız:

Yarattığımız her mobilya parçasında mükemmelliği hedefliyoruz. Ekibimiz kendini iyi işlenmiş, estetik açıdan hoş ve dayanıklı ürünler sunmaya adamıştır.
Müşteri memnuniyeti en önemli önceliğimizdir. Müşterilerimizin ihtiyaçlarını dinliyor ve beklentilerini karşılamak ve aşmak için yorulmadan çalışarak ürünlerimizin yaşamlarını ve mekanlarını güzelleştirmesini sağlıyoruz.
Mobilyalarımızın güvenliğini ve güvenilirliğini garanti etmek için ilgili tüm endüstri standartlarına ve yönetmeliklerine bağlı kalıyoruz. Kaliteye olan bağlılığımız, sorumlu bir şekilde tedarik edilen malzemeler ve çevre dostu üretim süreçleri kullanarak çevresel sürdürülebilirliğe kadar uzanmaktadır.
Hiç bitmeyen bir iyileştirme arayışına inanıyoruz. En yüksek kalite düzeyini korumak için süreçlerimizi, ürünlerimizi ve hizmetlerimizi sürekli olarak değerlendiriyor ve geliştiriyoruz.

Kendini işine adamış ve yetenekli ekibimiz en büyük varlığımızdır. Çalışanlarımızı işlerini sahiplenmeleri için teşvik ediyor ve kalite kültürümüze katkıda bulunmalarını sağlamak için onlara büyüme, eğitim ve gelişim fırsatları sunuyoruz. İşlevselliği, estetiği ve sürdürülebilirliği bir araya getirerek yeni endüstri standartlarını belirleyen mobilyalar yaratmak için tasarım ve üretimde yenilikçiliği benimsiyoruz.
Kalite ve sürdürülebilirliğe olan bağlılığımızı paylaşan güvenilir tedarikçiler ve ortaklarla işbirliği yapıyoruz. Değerlerimizle uyumlu girişimleri ve hayır kurumlarını destekleyerek hizmet verdiğimiz topluluklarla aktif olarak etkileşim kuruyoruz.
Bu kalite politikası, kalite yönetim sistemimizin çerçevesini oluşturmakta ve günlük operasyonlarımıza, karar alma süreçlerimize ve müşterilerimiz ve paydaşlarımızla olan etkileşimlerimize rehberlik etmektedir. Bu ilkelere bağlı kalarak mobilya sektöründe saygın ve güvenilir bir lider olarak konumumuzu koruyacağımıza inanıyoruz. Temiz Concept