Gizlilik ve Ödeme Güvenliği

Bu gizlilik politikası ile Temiz Concept internet sitesi www.temizconcept.com üzerinden kullanıcıların temizconcept.com de bulunan kişisel bilgilerinin kullanımı ve korunması düzenlenmektedir. Kullanıcıların kişisel bilgileri, adı - soyadı, doğum tarihi, telefon numarası, e-posta adresi, TC. kimlik numarası gibi kullanıcıya doğrudan ya da dolaylı olarak tanımlamaya yönelik her türlü kişisel bilgi olup, bu gizlilik politikasın da "kişisel bilgiler" olarak anılacaktır.

Bir kullanıcının, bir başka kullanıcının bilgilerine ulaşması ve bu bilgileri değiştirmesi mümkün değildir. Kullanıcının kişisel bilgileri, temizconcept.com haricinde yalnızca kullanıcı tarafından ulaşılabilir ve bu bilgiler ancak kullanıcı tarafından güncellenebilir. Kullanıcının talebi ile kişisel bilgiler temizconcept.com tarafından da güncellenebilecektir. temizconcept.com, kişisel bilgilerin ve temizconcept.com kullanıcılarının gerçekleştirmiş olduğu işlem bilgilerinin güvenliğini ve gizliliğini sağlamak için gerekli önlemler almaktadır. temizconcept.com bu amaçla, başka programlar kullanabilir. Ancak, temizconcept.com tarafından gerekli bilgi güvenliği önlemlerinin almasına karşın internet sitesine ve/veya sisteme yapılan saldırılar sonucunda kişisel bilgilerin zarar görmesi veya üçüncü kişilerin eline geçmesi durumunda, temizconcept.com un bu nedenle herhangi bir sorumluluğu olmayacaktır.

Ödeme sayfasın da istenen kredi kartı bilgileriniz, siteden alışveriş yapan siz değerli müşterilerimizin güvenliğini en üst seviyede tutmak amacıyla hiç bir şekilde temizconcept.com veya ona hizmet veren şirketlerin sunucuların da tutulmamaktadır. Bu şekilde ödemeye yönelik tüm işlemlerin temizconcept.com ara yüzü üzerinden banka ve bilgisayarınızın arasında gerçekleşmesi sağlanmaktadır. Ayrıca temizconcept.com de "Secure Sockets Layer" (SSL) teknolojisi kullanılmaktadır.128 bit SSL sertifikamız sayesinde kişisel bilgileriniz şifrelendiğinden 3. şahısların ellerine geçmesi tamamı ile engellenmiştir. Her türlü sorunuz için: (alıncak destek maili) veya 0535 335 0222 numaralı çağrı merkezinden bize ulaşabilirsiniz. Çağrı merkezi ulaşım saatleri: Hergün:09:00-20:00 arasındadır.