Sıkça Sorulan Sorular

Müşteri hizmetlerimiz her gün 09:00 - 20:00 saatleri arasında hizmet vermektedir. Destek taleplerinizi 0535 335 0222 numaralı hattımızdan müşteri temsilcilerimizle iletişime geçerek iletebilirsiniz.

Ürün özellikleri altında "Kumaş kartelasından renk seçimi yapılabilir." olduğu belirtiliyorsa, Showroomlarımızı ziyaret ederek veya 0535 335 0222 numaralı hattımızdan deneyim uzmanlarımız ile kumaş tercihi yapabilirsin.

Siparişinizi oluşturduktan sonra seçtiğiniz kumaşta değişiklik yapmak isterseniz, bunu siparişinizi verdiğiniz gün ya da ertesi gün showroomlarımızı ziyaret ederek veya 0535 335 0222 numaralı hattımızdan deneyim uzmanlarımıza bildirmelisiniz. Çünkü siparişinizi aldıktan 1 gün sonra seçtiğiniz kumaşı kestirerek ürünü hazırlamaya başlıyoruz. Bu nedenle daha geç gelen değişim taleplerini kabul edemiyoruz.

Kumaş değişimi yaptığınız ürünlerin özelleştirilmiş ürünler kategorisine girecektir. Ürünü iade etmeniz durumunda özelleştirilmiş ürün kategorisinde olduğu için ödemende %30'luk kesinti yapılacaktır.

Ürününün üretim ve teslimat sürecini üye girişi yaptıktan sonra üstte bulunan hesabım bölümüne tıklayarak siparişlerim kısmından takip edebilirsin.

Web sitemizde üye girişi yaptıktan sonra sağ üstte bulunan "Hesabım" bölümüne tıklayarak aşağıdaki işlemleri gerçekleştirebilirsin;

• Ürünün üretim ve teslimat sürecini Siparişlerim alanından rahatlıkla görebilirsin.
• Kişisel bilgilerini güncelleyebilirsin.
• İndirim kuponlarını görüntüleyebilirsin.
• Favori ürünlerini görüntüleyebilirsin.
• Kampanyalara yönelik duyuru tercihlerini güncelleyebilirsin.

Ücretsiz kurulum ile satın alınan ve kendi nakliye ekibimiz ile teslimatını sağladığımız ürünlerimizin kurulumunu teslimat anında hemen gerçekleştiriyoruz.

Temiz Concept olarak e-fatura mükellefi olduğumuz için faturanı ürünün teslim edildikten sonra 3 iş günü içinde;

Faturanız siparişinize kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Satılan ürün, SATICI/SAĞLAYICI tarafından 2(iki) sene boyunca garanti kapsamındadır. ÜRÜN’de üretici kaynaklı bir ayıp olduğunun tespiti halinde SATICI/SAĞLAYICI, garanti süresi içerisinde talebin kendilerine iletildiği tarihten itibaren yasal sürelerde sorunu çözmeyi taahhüt eder.

Ürünlerin Kullanım Koşulları'na aykırı kullanımın söz konusu olmadığı her durumda Temiz Concept Garantisi geçerlidir. Örneğin çok beğenerek aldığın mermer masanın ayaklarında ağırlığa bağlı bir eğilme fark ettin, talebini iletirsen hemen incelemeye alınıp gerekli işlem yapılır. Fakat itme-çekme gibi zorlayıcı hareketlerden doğan sorunlar, kullanıcı hatası olarak değerlendirilir ve Temiz Concept Garantisi kapsamına girmez.

Ürünle ilgili teslimattan sonra problem yaşarsan, sorunun anlaşılması için uygun olan ürün fotoğrafını ya da videosunu çekerek sipariş numarasıyla birlikte 0535 335 0222 numarası üzerinden satış temsilcilerimizle birlikte talep oluşturabilirsin. Talebin incelenip sonucu sana yine e-mail yolu ile iletilecektir.

Satın aldığın ürününün beyan ettiğin adrese tesliminden sonra, ürünün bir başka adrese taşınması veya yerinin değiştirilmesinden kaynaklı herhangi bir kusur ve/veya hasar meydana gelmesi; kullanım hatasından kaynaklanan kusur ve/veya hasarlardır. Bu durumlarda üründeki bu kusurlar garanti kapsamı dışında kalacaktır. Ayrıca, Temiz Concept yetkilileri dışında onarım/tadilat yapılması veya Temiz Concept tarafından temin edilmeyen bir yedek parça kullanılması halinde ürün garanti kapsamından çıkmaktadır.

Ürünün kullanım koşullarına uygun olacak şekilde kullanılmaması durumunda, üründe oluşabilecek parça gereksinimi, ürün değişimi veya onarım süreci ücretli olacaktır.

Teslimattan sonra sizi memnun etmeyen bir durum olursa 14 gün içinde bize haber vermeniz durumunda sizin için süreci hemen başlatıp, en fazla 30 iş günü içerisinde çözüme kavuşması için elimizden geleni yapıyoruz.

Çözüm sürecimiz şu şekildedir;

Eksik ürün ve parça bildirimleriniz için ürünlerinizin yeniden üretilmesini sağlıyor ya da ürünün bir hata sonucu depoda unutulmuşsa bir an önce size ulaştırılması için yönlendirme sağlıyoruz.

Yanlış ve hasar kayıtlarınız içinse uzman ekiplerimiz sorunu inceleyip ürününle ilgili en doğru ve hızlı aksiyona karar vererek çözüm sürecini başlatır.

Eğer sorunun çözümü ayak, kumaş, kulp, gardırop kapağı, masa üst tablası gibi parçaların değişimiyle mümkünse, ekibimiz adresinize bu parçaları belirtilen süre içerisinde gönderir.

Ürünlerinizdeki tamir gerektiren durumlarda, ekibimiz evine gelerek sorunu yerinde çözer. Eğer çözüm için daha kapsamlı bir çalışma yapılması gerekiyorsa, nakliye ekibimiz ürünü evinizden alıp sorun çözüldükten sonra ürünü yeniden adresinize teslim eder.

Evet, iç mimarımız ile birlikte mobilya seçimlerinizde daha keyifli ve doğru tercihlerde bulunabilirsiniz. Mağazalarımızda kahve eşliğinde sizin için en uygun ve en şık dekorasyon tercihlerinizi birlikte yapabileceğiniz iç mimarımıza Bağcılar mobilya mağazamızda randevu talep ederek ulaşabilirsiniz.

İade Şartları ;

Kişiye özel kumaş değişikliği, ayak rengi değişimi, ölçü değişikliği, köşe yönü değişimi vb. gibi durumlar varsa ürün özel sipariş olarak üretilmektedir iade alınamamaktadır.

Hijyen kuralları gereği yatak yastık vb. bu tarz ürünlerin iadesi alınamamaktadır.

Demonte olarak gelen kurulumunu; ekiplerimizin ya da müşterimizin yaptığı ürünler de iade alınamamaktadır.

Evinize ölçüsü uymadığı için iade, iade şartlarımız dışındadır. Ürün ölçülerini sitemizde belirtiyoruz, Lütfen ürünü satın almadan önce, ürün ölçülerine göre, odanıza sığar mı, apartmanınızda taşınabilir mi, kapıdan geçer mi gibi kontrolleri sipariş vermeden önce yapmanızı rica ediyoruz.

İptal Şartları ;

Ürünlerimiz siz sipariş verdiğinizde aynı gün dahil olmak üzere 3 iş günü içerisinde hazırlanmaya başlıyor. Bu nedenle ürün iptal isteğinizi, sipariş verdiğiniz tarihten itibaren en geç 3 iş günü içerisinde bize bildirmenizi rica ederiz.

Özel renk/kumaş/ölçü değişikliği yapılan ürünleri kesinlikle iptal edemiyoruz.

İleri teslimat tarihli bir sipariş vermişseniz, ürünlerinizden ücretsiz iptal hakkınız yine sipariş verdiğiniz tarihten itibaren 3 iş günüdür.

İleri tarihli siparişlerinizin iptali durumlarında, her ürünün stokta tutulduğu ay başına 100 TL ücret tahsis edilir.

Ücret iadeniz, iptal talebiniz alındıktan sonra iptal şartlarına uygun ise 7 iş günü içerisinde yapılacaktır.